"Büyük İstanbul Laboratuvarı" Klinik Biyokimya - Mikrobiyoloji, Bakteriyoloji ve Hematoloji branşlarında hizmet vermek üzere 1999 yılında Dr. Haluk Mekik ve Dr. Gülçin Babaoğlu tarafından Tekirdağ/Çorlu'da kuruldu.

Laboratuvar, otomatik analiz sistemleri ile internal ve eksternal  kalite kontrol eşliğinde, sürekli hekim kontrolünde geniş bir test menüsü sunarak, hem kendi hastalarına, hem de hastane ve diğer özel kurumlara hizmet vermektedir.

Laboratuvar personeli, deneyimli Teknisyen-Tekniker, Biyolog ve Kimyagerlerden oluşmaktadır.  Tüm laboratuvar testleri Uzman Doktorlar kontrolünde yapılmaktadır. Laboratuvar içinde ve laboratuvarlar arasında tüm işlemler özel Laboratuvar İnformasyon Sistemi (LIS) ile Network eşliğinde yürütülmektedir. Uygulanan çalışmaların ve raporlamanın izlenerek kontrolüne imkan veren LIS sistemi hata payını en aza indirgemekte ve işlemlerin çok hızlı ve güvenilir biçimde yürütülmesine de olanak sağlamaktadır.

Laboratuvara gelemeyecek durumdaki  hastalarımız için evden örnek almak mümkün olup bunun için merkezimize bilgi verilmesi gerekmektedir.

Androloji merkezimiz hizmete girmiş, hastalarımız için özel sperm odası hazırlanarak uygun koşullarda semen örneği alınması mümkün olmuştur. Bu amaçla Merkezimiz deneyimli laboratuvar çalışanları ve Uzman Hekimleri  Androloji Birimi'nde spesifik çalışmalar yapmaktadır. Lütfen bu konudaki tüm soru ve sorunlarınızı bizimle paylaşınız.

Laboratuvarımızda tüm testler için örnek alımı disposable(tek kullanımlık) malzemeler ile yapılmaktadır. Özel örnek tipleri için laboratuvardan bilgi alınması gereklidir.

0 282 654 55 25
Bu internet sitesinin tüm hakları saklıdır ve Büyük İstanbul Laboratuvarına aittir.